W jaki sposób możesz sprzedać nam włosy? Są trzy sposoby:

1. Wysyłka włosów

 1. Sprawdź nasz cennik – włosy połóż na stole i zmierz do miejsca gdzie końce są równej długości (nierówne cienkie końce będą do obcięcia, możesz to zrobić sam).
 2. Uzyskaj od nas akceptację – wyślij zdjęcia, informacje o długości i wadze włosów.
 3. Pobierz, wydrukuj i wypełnij umowę (znajdziesz ją poniżej tekstu) Uzupełnij dane osobowe, podpisz się. Wagę i cenę wpiszemy sami po wycenie i konsultacji z Tobą.
 4. Wypisz OSOBNĄ kartkę z danymi: imię, nazwisko, numer telefonu, numer konta (lub informacja o obsługiwaniu przelewów BLIK na numer telefonu).
 5. Włosy MOCNO zwiąż dodatkowymi gumkami recepturkami poniżej miejsca obcięcia, zbierz wszystkie kucyki razem, tworząc z nich „pęczek”. Zawiń go w ręcznik papierowy. Jeśli sprzedajesz włosy od kilku osób, każdy zawiń osobno. Nie pleć warkocza!
 6. Spakuj całość wraz z wypełnioną umową i kartką z danymi w kopertę i wyślij (najlepiej paczkomatem). Zachowaj potwierdzenie nadania. Wysyłka pocztą często wiąże się z późniejszym odebraniem przez nas paczki, a tym samym wydłuża czas realizacji sprzedaży i wypłaty.
 7. Jeśli włosy były już w warkoczach możesz je rozpleść, umyć i zostawić powieszone do wyschnięcia by wróciły do naturalnej struktury lub zostaw to nam (koszt 10zł).

Dane do wysyłki

Paczkomat InPost:
BBI04A Trzech Diamentów 6, Bielsko-Biała,
sprzedam@sprzedajwlosy.pl, tel: 573 064 029

Poczta/Kurier:
BB Skup Włosów Ewa Owsiany
ul. Głęboka 8, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 573 064 029

2. Obcięcie na miejscu

 1. Skontaktuj się z nami podając informację ile cm będzie do obcięcia, oraz wyślij zdjęcia do akceptacji. Na miejscu obcinamy od 40cm licząc już od pocięty końcówek. (Od 35cm włosy bardzo jasne – od poziomu 8)
 2. Umów się samodzielnie na wizytę – kliknij w górny prawy róg strony. Przeczytaj opis usługi. Nie umawiamy wizyt telefonicznie. 
 3. Umyj głowę, nie nakładaj odżywki, nie modeluj w żaden sposób. Nie zaplataj warkocza, nie związuj by włosy ukazały naturalną strukturę. Przyjdź do nas z dowodem osobistym i numerem konta lub numerem telefonu na przelew BLIK
 4. Ciesz się ze zmiany i zarobionych pieniędzy 🙂

3. Z dojazdem.

Dla włosów od około 50cm możliwy jest dojazd do Państwa w granicach koło 70km od naszego skupu. Cena dojazdu odliczana jest od kosztu zakupu włosów. (Przy dużych odległościach – dojazd płatny z góry.)