W jaki sposób możesz sprzedać nam włosy? Są trzy sposoby:

1. Wysyłka włosów

 1. Sprawdź nasz cennik – włosy połóż na stole i zmierz do miejsca gdzie końce są równej długości (nierówne, zniszczone i cienkie końce wymagają obcięcia, możesz to zrobić sam lub zostawić nam).
 2. Uzyskaj od nas akceptację i wstępną wycenę – wyślij zdjęcia wraz z informacją o długości i wadze włosów. Nie wysyłaj ich bez akceptacji!
 3. Włosy od poziomu 8 (długości dla gęstych końców) minimum 35cm oraz ciemniejsze od minimum 40cm WYŚLESZ ZA DARMO! Po zaakceptowaniu włosów (zdjęcia) wyślemy Ci kod nadania INPOST. 
 4. Pobierz, wydrukuj i wypełnij umowę, podpisz RODO (znajdziesz je poniżej tekstu) Uzupełnij dane osobowe, podpisz się.
 5. Jeśli włosy były już w warkoczach możesz je rozpleść, umyć i zostawić powieszone do wyschnięcia by wróciły do naturalnej struktury lub zostaw to nam (odliczamy od wypłacanej kwoty 20 zł).
 6. Włosy MOCNO zwiąż dodatkowymi gumkami recepturkami poniżej miejsca obcięcia, zbierz wszystkie kucyki razem, tworząc z nich „pęczek”. Zawiń go w ręcznik papierowy. Jeśli sprzedajesz włosy od kilku osób, każdy zawiń osobno. Nie pleć warkocza! 
 7. Wystarczy zwykła koperta, nie musi być „bąbelkowa”. Spakuj całość wraz z wypełnionymi dokumentami i wyślij (najlepiej paczkomatem). Zachowaj potwierdzenie nadania. Wysyłka pocztą często wiąże się z późniejszym odebraniem przez nas paczki, a tym samym wydłuża to czas realizacji sprzedaży i wypłaty. 
 8. Z wyceną odzywamy się do 14tu dni roboczych. Jeśli nie masz od nas odpowiedzi do tej pory, bardzo prosimy wysłać sms z prośbą o kontakt w sprawie wysłanej przesyłki. Z przyczyn od nas niezależnych nawiązanie kontaktu może być utrudnione. Jednak zawsze finalizujemy każdą transakcję o czym świadczą otrzymane przez nas opinie

Dane do wysyłki

Paczkomat InPost:

BBI01H
ul. Wyzwolenia 1 Bielsko-Biała,
sprzedam@sprzedajwlosy.pl
tel: 571 339 993

Poczta/Kurier:
BB Skup Włosów
ul. Głęboka 8, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 571 339 993

Pamiętaj by zachować dowód wysyłki oraz załączyć dokukmenty!

2. Obcięcie na miejscu

 1. Skontaktuj się z nami podając informację ile cm będzie do obcięcia, oraz wyślij zdjęcia do akceptacji. Na miejscu obcinamy od 40 cm licząc już od pociętych końcówek. (Od 35 cm włosy bardzo jasne – od poziomu 8). Włosy krótsze możesz obciąć u nas za darmo u profesjonalnego fryzjera. Wtedy włosy zostawiasz u nas w rozliczeniu za usługę wykonania wybranej fryzury (za dopłatą możesz też np. zafarbować włosy lub wykonać zabieg pielęgnacyjny). W wyjątkowych przypadkach, gdy wartość włosów przewyższa wartość usługi otrzymasz wyrównanie w gotówce.
 2. Umów się samodzielnie na wizytę u Renaty – kliknij w górny prawy róg strony lub zadzwoń. Przeczytaj uważnie opis usługi, by się do niej odpowiednio przygotować.
 3. Umyj głowę, nie nakładaj odżywki, nie modeluj w żaden sposób, nie ubieraj bluzy z kapturem. Nie zaplataj warkocza, nie rób kucyka, by włosy ukazały swoją naturalną strukturę. Przyjdź do nas z dowodem osobistym i numerem konta lub numerem telefonu na przelew BLIK
 4. Ciesz się ze zmiany i z zarobionych pieniędzy oraz miłego upominku od nas 🙂

3. Z dojazdem.

Dla włosów od ponad 55cm możliwy jest dojazd do Państwa w promieniu koło 70 km od naszego skupu. Część ceny dojazdu odliczana jest od kosztu zakupu włosów. Przy dużych odległościach (ponad 20km) – dojazd w obie strony płatny z góry. Szczegóły w regulaminie.